sesli sohbet

En iyi mobil sesli chat sitesi %100 güvenli

Kategori: Sohbet Görüntüleme: 262

Teknolojinin bir hayli ilerlemesinden ötürü milyonlarca en iyi mobil sesli chat sitesi başlığı altında bir çok türev siteler çogaldı bunların bazıları: pangi, speakychat,omegla,irc vb.. mobil sesli chat hizmeti veren bilindik mobil sesli chat programlarıdır. fakat hiç biri soğru düzgün tam istenilen ve çalışma anlamında eksikleri vardır. fakat bizim kullanmış olduğumuz mobil sesli chat odaları hiç bir eksiği olmayan %100 güvenlidir.

 

Hiç bir özel mesaj veya gönderdiginiz ses. resim yazışma tarzında hiç bir gönderi okunamaz özeliniz sadece sizde kalır. yukarda işeratlediğim mobil sesli uygulamaların da her türlü özel mesajınız okunur ve bunu araştırarak kolayca ögrenebilirsiniz.

En iyi mobil sesli chat sitesi

En iyi mobil sesli chat sitesi

Mobil Sesli Ücretli mi ?

Tamemi ile ücretsiz olup ücretsiz yayın akışına devam edecektir. mobil sesli nin bazi ücretsiz özellikleri: özel mesaj, profil resmi, sesli mesaj, resim çizme, youtube video gönderimi, resimli mesaj, kullanıcı ruh hali, rumuz renklendirme flash nick, neon nick vb gibi daha bir çok özelliği bulunan sitemizi ziyaret edebilirsiniz. iyi sohbetler dileriz.

Mobil Sesli Görevli alımı

Sitemize görevli alımlarımız vardır tabi gerek kurallara uyulduğu takdirde! sınırsız görevli alımlarımız vardı site ile tam anlamı ile 3-4 saat vaktini geçirebilecek bay ve bayan yöneticiler aranmaktadır. 

Etiketler: #En iyi Mobil Site #Güvenli Sohbet Sitesi #Mobil Chat #Mobil Sesli #Sesli Mobil Sohbet

author
Yazar: 
  Mobil sesli chat
  Mobil sesli chat
  Günümüzde gelişen bilişim ile hemen hemen hepimizin
  Resimli mobil sohbet
  Resimli mobil sohbet
  Yazılı mobil sohbet odaların dan sıkılan büyük

  Yorum yapın "En iyi mobil sesli chat sitesi %100 güvenli"

  İlginizi çekebilir×

  Top