Haahi.Com – Girişi Açıldı

Seslizemin.com Blog Haahi.Com – Girişi Açıldı

Blog

Haahi.Com – Girişi Açıldı

Posted By admin

Merhaba sevgili haahi kullanıcıları resmi haahi.com sitesi kıza bir zaman önce canlı yayın akışını durdurma kararı aldı. ve bizlerde haahi sitesine benzer bir canlı sohbet platformu açmaya karar verdik.

Sizlerinde katılımı ile eski haahi canlı yayın sohbet odalarına Türkiye den ve Avrupa ülkelerinden katılabilir ve üyelik kayıtsız ek bir ödemede bulunmadan altarnatif olarak sesli chat veya mobil sohbet odalarımıza katılabilirsiniz.

DJ ve Yetkili Alımı Hakkında.

Haahi web sitemizde dj veya yetkili olabilmek için sitemizde en az 3-4 saat online olmanız ve canlı yayın programlarına aşına olmanız gerekmekte ve site kurallarına uymak şahsi ban veya argo küfür etmemelisiniz.

Sitemizdeki Kurallar zinciri.

Türkiye cumhuriyetinin koyduğu yasaklar sitemizde de geçerlidir. devlet görevlilerine hakaret etmek süresiz olarak siteden atılmanıza sebep olacaktır ve bu suçtur.

Site içerisinde siyasi sohbet etmek din,dil,ırk,mezhep ayrımı yapılması yasaktır.

Nick kullanımı Türk ahlak yapısına uygun olmalıdır argo veya siyasi parti içeren rumuzların kullanımı yasaktır. ve sizlere ait olmayan isim soy isim gibi nickler profil resimleri kullanımı yasaktır.

Tagged , ,

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir